تمام ما انسان ها نامی داریم و نامی خانوادگی، اما نام، کم اهمیت ترین وجه تمایز میان ماست. بی شک هزاران نفر همنام با ما پیرامون ما نفس می کشند… ملیون ها نفر به نام معصومه… و هزاران معصومه ی مرعشی… اما یک «اما»ی بزرگ وجود داشت و دارد . و آن هیچ چیزی نیست به جز نگاه خاص و ویژه و متفاوت من به هنر… آن هم هنز بی بدیل شیرنی پزی و آشپزی. معصومه ی مرعشی هیچ وقت حتی برای لحظه ای نمی توانست مثل دیگران به این هنر نگاه کند و تمام رنگ ها و مزه ها برای او معنای دیگری داشت و بی گمان همچنان خواهد داشت‌.

سال ۱۳۷۲ چیزی درون قلبم مرا به حرکت بزرگ تری مجبور می کرد و به طبع آن از سال ۱۳۷۵ نه تنها قلبم بلکه تمام وجودم مشغول هنری بود که دیگر مبدل به عشقم شده بود.

در آن سالها در رشته های مختلف صنایع غذایی مربی گری ام را آغاز کردم. از چند سال بعد حوالی سال ۸۰ شور و علاقه و عشقم پای مرا به برنامه های تلوزیونی صداوسیما باز کرد و در اکثر شبکه های آن روز ها به اجرا و آموزش پرداختم…

از سال ۱۳۸۶ بود که در ارتباط با سازمان فنی حرفه ای کشور به طرح سوالات گزینشی وتدوین استانداردهای کتاب های آموزشی و کمک آموزشی پرداختم. آموزشگاهی که تاسیس کرده بودم سال ۹۴ موفق به کسب رتبه ی برتر بین آموزشگاه های دیگری که تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای کشور بودند شد.

همچنین دو سال بعد در طرح پایش برگزیده شدم و لوح سپاسی که افتخار من و آموزشگاهم بوده و هست را دریافت کردم.

کار و تلاشم به قدری بود که تعداد بسیاری از آقایان متقاضی دریافت آموزش بودند و با اخذ مجوز مربوطه این فعالیت را نیز به کارنامه ی آموزشگاه افزودم. در این سال ها فعالیت های متعدد و گوناگونی را پیگیر بودم و به نتیجه رساندم که بیان تمامی آنها خارج از حوصله شماست .

و حالا‌‌‌…

با تجربه ای چندین ساله و توان و انگیزه ای به مراتب از آغاز بیشتر ، در آموزشگاه خود با ارایه بیش از پنجاه زمینه به صورت کاملا حرفه ای در خدمت تمام هنرمندان و هنر دوستان هستم و در ازای گذراندن دوره های مربوطه و به پاس زحمات هنرجویان ،پس از طی مراحل مشخص مدرک معتبر بین المللی تقدیم می شود.

با سپاس فراوان
معصومه مرعشی

مدیر عامل آموزشگاه سفره ایرانی

آدرس

آدرس تهران میدان هفت حوض(نبوت) خیابان خاموشی(بهمن)نبش میدان کوچه ۳۴ پلاک۸۹
« سفره ایرانی در هیچ کجای کشور شعبه دیگری ندارد »

شماره تماس

۰۲۱۷۷۲۷۸۱۵۹ » برای آقایان عزیز
۰۲۱۷۷۴۹۳۸۸۷ - ۰۲۱۷۷۸۰۲۱۹۵
۰۹۳۸۶۱۵۳۰۸۰ » آموزش کافی شاپ

آدرس ایمیل

info@sofreirani.com

ایمیل خود را ثبت کنید