ایده یک دسر خاص با کیک هویج Carrot Cake

ایدتو پیدا کن، کیک هویج، پوره هویج،پنیر، بریل گردو

دسترسی آسان به:

ایده دسر برای منو رستوران های لوکس

فاطمه موسوی هستم در خدمتتونم با بررسی و تشریح  یک ایده دسر دیگر، تقدیم به شما علاقمندان عزیز.
برای تشخیص خاص بودن دسرهویج و گردو فقط کافیه بدونیم که این دسر در منو رستورانی در قلب نیویورک به نام Eleven Madison Park سرو میشه. هیجان انگیزه نه؟ اینکه ما بتونیم در سطح وب فارسی اطلاعاتی در این حد معتبر و خاص را تقدیم شما کنیم . امیدوارم از این مطالب بهترین ایده هارو بگیرید.

ایده دسر خاص برای منو رستوران های لوکس

ایده دسر هویج و گردو

پورۀ هویج در ایده دسر هویج و گردو

هویج و آب هویج را در یک قابلمه روی حرارت متوسط مخلوط کنید. مواد را جوش آورده و روی ظرف را با کاغذ روغنی بپوشانید. حدود ۲۵ دقیقه تا زمانی که هویج‌ها نرم شوند، بپزید. هویج را از روی حرارت بردارید و از الک مخروطی‌شکل صاف کنید تا بخش مایع پخته‌شده جدا شود. هویج پخته‌شده و کمی از مایع پخته‌شده را در مخلوط‌کن بریزید و پوره کنید تا کاملاً یکدست شود.

بگذارید پوره خنک شود و به دمای اتاق برسد. ۱۱۰ گرم از پوره را برای کیک هویج کنار بگذارید. بقیۀ پوره را با عسل و آب پرتقال و لیمو در یک کاسه با همزن بزنید تا کاملاً یکدست شود. در ظرف دربسته و در یخچال حداکثر تا ۳ روز نگهداری کنید.

ایده انواع دسر های خاص

پنیر خامه‌ای در ایده دسر هویج و گردو

با استفاده از همزن، پنیر خامه‌ای و شکر را با سرعت متوسط به مدت ۳ دقیقه با هم مخلوط کنید تا یکدست شود. در قیف ریخته و در یخچال بگذارید تا آمادۀ سرو شود.

 بریتل گردو در ایده دسر هویج و گردو

فر را از قبل تا ۱۷۵ درجۀ سانتی‌گراد/ ۳۵۰ درجۀ فارنهایت گرم کنید. یک سینی فر را با کاغذ روغنی و دیگری را با سیلپت نچسب بپوشانید. گردوها را در یک لایه روی سینی فر دارای کاغذ روغنی قرار دهید و برشته کنید تا معطر شوند؛ حدود ۶ دقیقه. شکر، کره، گلوکز و آب را در قابلمه‌ای سنگین روی حرارت متوسط گرم کنید. حدود ۶ دقیقه بپزید و مرتباً با یک کاردک پلاستیکی هم بزنید تا شکر کاملاً حل شود و به رنگ کهربایی درآید.

جوش‌شیرین و نمک را هم بزنید. پس از اینکه کاملاً یکدست شد، گردوها را به‌آرامی داخل آن بریزید و ظرف را از روی حرارت بردارید. به‌سرعت کارامل را روی سینی فر دارای کاغذ روغنی برگردانید و به‌صورت نازک و یکنواخت پخش کنید. بگذارید خنک شود و به دمای اتاق برسد. آن را به غذاساز منتقل کنید و چند بار ضربه بزنید تا درشت خرد شود. بریتل را در ظرفی خشک و ضد نفوذ هوا نگهداری کنید.

در وبسیات سفره ایرانی پستری شف فاطمه موسوی معروفترین دسرهای جهان را برای شما تحلیل و بررسی میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

سفره ایرانی 2022 ©

لطفا مدت اشتراک کتابخانه را انتخاب فرمایید:

تماس

کتابخانه

ابزارها

مدرک