این برگه نقشه راه شماست

قدم به قدم تا حرفه ای شدن

JUST DO IT

من آمادم!!!!!

محتوای وب سایت سفره ایرانی

کتاب های معتبر

بهترین کتاب های آشپزی دنیا

به شما توصیه میکنم  ابتدا به قسمت کتاب های رایگان در صفحه کتاب سرآشپز بروید. در آن قسمت گزیده ای از چندین کتاب به زبان فارسی و انگلیسی با محتواهای مختلف در انتظار شما هستند. بروید مطالعه کنید تا محتوای مورد علاقه خود را پیدا کنید. بعد از آن میتوانید کتاب های زبان اصلی را تهیه کنید و یا با تهیه اشتراک، به ترجمه ۱۲ کتاب بی نظیر دسترسی پیدا کنید.

آموزش های رایگان 

سبک جدید از آموزش را به رایگان تجربه کنید

در صفحه شیرینی پزی به روش سفره ایرانی وارد چالشی ۲۱ روزه خواهید شد. در این ۲۱ روز به همراه بهترین اساتید شیرینی پزی را قدم به قدم می آموزید. هر هفته یک چالش خواهید داشت و در انتهای ۲۱ روز یک جایزه شگفت انگیز منتظر شماست.

در صفحه طرز تهیه نیز، انواع آموزش های رایگان در زمینه آشپزی و شیرینی پزی تقدیم شما شده تا از دستور پخت های مدرن و معتبر لذت ببرید.

محصولات آنلاین

سه سطح ساده متوسط پیشرفته

میتوانید با مراجعه به برگه محصولات آموزشی، از آموزش هایی در سطح پایه متوسط و حرفه ای استفاده کنید.

سفره ایرانی برای اولین بار توانسته است آموزش های مجازی قنادی را با کیفیت مانند کلاس حضوری برای شما آماده کند. منتظر موقعیت خاصی نباشید. یادگیری را شروع کنید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

روز تولد

کشف الماس

تبریک میگم!!! شما مهمترین قدم  در مسیر موفقیت در هنر شیرینی پزی را به تنهایی برداشته اید، علاقه خود را کشف کرده اید و آن سنگ الماس بی نظیر را از معدن وجود خود بیرون کشیده اید.

کمتر افرادی در دنیا هستند که تواستند علاقه خود را کشف کنند و در زندگی هدفی داشته باشند. بی هویتی و سر در گمی، مشکل بزرگ بشر در عصر حاضر است. اما شما و تمام همراهان سفره ایرانی جزو این دسته از افراد نیستید و نخواهید بود.

از ابتدا تا کسب تجربه

یافتن جواهر سازی خبره

سنگ الماس خود را به گوهر تراشی لایق بسپارید تا به بهترین شکل آن را به جواهری با ارزش و چشم نواز تبدیل کند.

ما ادعایی نداریم که بهترین آموزشگاه در ایران هستیم، اما ادعا میکنیم که برای اولین بار در ایران برای شما برنامه ای دقیق تنظیم کرده ایم. بیش از ۲۰ سال است که فعالیت میکنیم. بیش از ۹۰% هنرجویان ما از امتحانات فنی حرفه ای با موفقیت عبور کرده اند و بیش از ۸۰% هنرجویان ما بیش از یک دوره را در آموزشگاه سفره ایرانی ثبت نام میکنند.

ما با افتخار هنرجویانی داریم که بعد از ۱۰ یا ۲۰ سال به همراه فرزندانشان برمیگردند و پرورش استعداد دختران و پسران خود را به ما می سپارند. این بزرگترین افتخار ماست. در قدم دوم خود برای دستیابی به موفقیت، شما هم به جمع همراهان سفره ایرانی بپیوندید تا ما با نهایت افتخار سنگ الماس استعداد شما را به بهترین وجه به بلریان تبدیل کنیم.

حرفه ای شدن

تبدیل سنگ الماس به برلیان

قدم سوم اما با شماست. ما تعهد می دهیم که سنگ الماس شما را یه برلیانی گرانبها تبدیل کنیم و اما شما قول بدهید که با آموزش ها، کتاب ها و مقالاتی که در اختیار شما قرار میدهیم، استعداد خود را به مهارت تبدیل کنید،

 • اگر اهل مطالعه هستید و دوست دارید درباره هنر شیرینی پزی مطالعه کنید، کتاب های بهترین سرآشپز ها و نویسندگان جهان را در اختیارتان قرار میدهیم.
 • اگر دوست دارید با یک استاد حرفه ای در تماس باشید و قدم به قدم اصول پایه را فرا بگیرید برای شما امکاناتی بی نظیر تدارک دیده ایم .
 • اگر فرصت شرکت در کلاس  حضوری را ندارید آموزش های مجازی را تقدیمتان کرده ایم، آن هم با کیفیت کلاس حضوری. در هرکجا و هر زمان از شبانه روز می توانید از محصولات آموزشی سفره ایرانی بهرمند شوید.

سه قدم اصلی

از ابتدا تا کسب تجربه

کدام صفحه وبسایت مناسب من است؟

شیرینی پزی به روش سفره ایرانی

این یک چالش بزرگ برای تمام علاقه مندان شیرینی پزی است. بدون وجود یک آموزش پایه ای درست، هنرجویان قنادی هیچ برنامه مشخصی برای شروع ندارند ، بدون وجود یک آموزش اصولی آنها مجبور می شوند در اینستاگرام و پلتفرم های دیگر، دستورپخت های بی اعتبار را جستجو کنند، آزمون و خطا کنند و با کلی اتلاف انرژی در نهایت ذوق آنها کور میشود.

بعد از آن اتفاق بدتری می افتد!!!  آنها به سراغ کلاس های آموزشی با هزینه های زیاد می روند. اما پس  از شرکت در کلاس باز هم نتیجه ای که به دنبالش بودند را نمی گیرند. چرا که آن کلاس متاسب با تجربه هنرجویان برنامه ریزی نشده بود، به همین دلیل با حضور در کلاس، نمی توانستند روند تهیه شیرینی را به خوبی درک کنند.

این چرخه معیوب تا به کی میخواهد تکرار شود ؟ خبر خوب اینکه سفره ایرانی این چالش را حل کرده است.

شیرینی پزی به روش سفره ایرانی میتواند علاقمندان به هنر قنادی را از همان ابتدا در مسیر درست قرار دهد.این روش آموزشی از به هدر رفتن پول، زمان و از همه مهمتر ذوق و استعداد شما عزیزان جلوگیری میکند.  آن هم با همراهی اساتید حرفه ای، ارزش ریالی این دوره ۵۰/۰۰۰/۰۰ ریال است که البته فعلا به رایگان تقدیم علاقمندان شده است.

نام این راه حل. شیرینی پزی به روش سفره ایرانی میباشد. که در ۲۱ روز اجرا میشود. شما برای شرکت در این دوره آموزش نیاز به ثبت نام و یا پرداخت هزینه ای ندارید. فقط کافیست وارد  لینک صفحه شیرینی پزی به روش سفره ایرانی بشوید و آموزش های روزانه هر استاد را دنبال کنید. به همین راحتی.

همیشه روی کمک ما حساب کنید


شمارتونو بذارین. ما تماس بگیریم!

  کدام کتاب مناسب من است؟

  در این قسمت کتاب هایی که برای شروع برای شما مناسب است را خدمتتون معرفی میکنم:

  نکته مهم اینکه، این کتاب ها هم درباره آشپزی هستند و هم قنادی و نانوایی، پس طبق علاقمندی خودتون کتابی را انتخاب و مطالعه کنید. اما از نظر بنده تمام این کتاب ها برای شما مفید هستند. و ارزش مطالعه را دارند.

  کتاب سرآشپز اولین پلتفرمی است که بهترین کتاب های دنیا در زمینه صنایع غذایی را جمع آوری کرده و به راحت ترین حالت ممکن در اختیار علاقمندان قرار داده است.

  کتاب اول برای قنادی و نانوایی:

  آموزش قدم به قدم شیرینی پزی

  شیرینی پزی یک اقیانوس بی انتها است. برای شیرجه زدن به اعماق این اقیانوس عجله نکنید. هرقدر که آمادگی بیشتری داشته باشید میتوانید به قسمت های عمیق تر این اقیانوس راه پیدا کنید. برای آماده شدن هم هیچ راهی بهتر از فراگیری اصول پایه نیست. کتاب کلاس پخت و پز محتوای خوبی برای شروع یادگیری اصول پایه شیرینی پزی و نان دارد. اما توجه داشته باشید، همه چیز در یک کتاب نمی گنجد، این فقط شروع ماجرا است.

  ورود به صفحه کتاب BAKE CLASS

  کتاب اول برای آشپزی:

  آموزش کار با چاقو

  پرکاربرد ترین ابزار در آشپزخانه چاقو سرآشپز میباشد. چاقو برای سرآشپز حکم  قلم در دستان نقاش را دارد، مگر میشود نقاشی حرفه ای، درست کار کردن با قلم را بلد نباشد؟ کاربا چاقو را یادبگیرید تا…..

   • آشپزی سریعی داشته باشید.
   • کمترین دور ریز در مواد اولیه را داشته باشید.
   • کمتر خسته شوید.
   • حرفه ای آشپزی کنید.

  اگر به آشپزی علاقه دارید، کتاب استادی در مهارت کار با اقو گزنه خوبی برای شروع مطالعه است.

  ورود به صفحه کتاب MASTERING KNIFE SKILLS

  کدام آموزش مجازی مناسب من است؟

  لطفا به این سوال پاسخ دهید:

  در دوره رایگان ۲۱ روزه شیرینی به روش سفره ایرانی شرکت کرده اید؟

  بله ؟

  خیر؟

  اگر پاسختان مثبت است می توانید در کلاس حضوری شیرینی پزی پایه در آموزشگاه سفره ایرانی با تدریس استاد که صومه مرعشی شرکت کنید.

  اما اگر پاسختان منفی می باشد، بهتر است برای جلوگیری از به هدر رفتن پول و زمان خود در هیچ کلاس حرفه ای شرکت نکنید.

  بهترین پیشنهاد این است که به صفحه شیرینی پزی به روش سفره ایرانی بروید و در این دوره حتما شرکت کنید.

  اما در قسمت آموزش های مجازی آیتم هایی برای شما عزیزان قرار داده ایم که میتوانید با صرفه جویی در پول و زمان خود از هرجای ایران که هستید، اصول پایه را آموزش ببینید. آموزش هایی که مناسب شما هست به ترتیب عبارتند از:

  ۱- معرفی تجهیزات شیرینی‌پزی:

  استاد مرعشی در این فیلم آموزشی تمام تجهیزات مورد نیاز برای شروع قنادی را خدمت علاقمندان معرفی میکند و با جزئیات کامل هر کدام را تحلیل و بررسی میفرمایند. این فیلم آموزش شناختی را در اختیار شما قرار میدهد تا برای خرید تجهیزات بهترین انتخاب را داشته باشید.

  ورود به صفحه شناخت تجهیزات

  ۲- آموزش کوکی جو دو سر

  کوکی ها بهترین گزینه برای شروع یادگیری هستند. چراکه چالش خاصی ندارند و البته بسیار لذیذ و پر طرفدار میباشند. میتوانید با تهیه کوکی ها عطر خوش شیرینی را در منزل خود احساس کنید. و البته در کنار چای، عصرانه هایی لذیذ را به خانواده خود هدیه دهید.

  ورود به صفحه کوکی جو دو سر

  کدام کلاس مناسب من است؟

  مراحل قبل را ملاحظه کردید؟

  اگر مراحل قبل را ملاحظه کردید این بخش را مطالعه کنید چرا که برای شرکت در کلاس حضوری کمی آمادگی نیاز دارید.

  کلاس های پایه ای سفره ایرانی با تدریس استاد مرعشی نیاز به تجربه قبل ندارند، اما چه بهتر که کمی با مباحث پایه ای آشنا باشید. در وحله اول هدف ما گرفتن پول از هنرجویان و برگزاری کلاس های بیشتر نیست. منافع مالی اولویت دوم ما است.

  اولویت اول برای ما تربیت قنادهایی حرفه ای است که در کار خود موفق هستند. این باعث بزرگتر شدن خانواده سفره ایرانی می شود که البته ارزش بیشتری نسبت به منافع مالی دارد.

  اما کدام کلاس حضوری شیرینی پزی برای شروع مناسب است؟ که هم مدرک معتبر بین المللی داشته باشد و هم آیتم های بدردبخور و پرطرفداری در خود داشته باشد.

  استاد معصومه مرعشی (مدرس نخبگان شرکت کننده المپیاد و داور المپیاد قنادی) دوره ای بسیار کاربردی برای شما عزیزان برنامه ریزی کرده است. شمل عزیزان پس از شرکت در این مدرک معتبر بین المللی شیرینی درجه ۲ دریافت خواهید کرد و از آن مهمتر آیتم هایی را آموزش می بینید که حتی می توانید کسب و کار خانگی خود را شروع کنید و مشتریان زیادی داشته باشد.

  آماده حرفه ای شدن هستید ؟

  منابع اصول پایه قنادی:

  • شرکت در چالش ۲۱ روزه شیرینی پزی به روش سفره ایرانی
  • مطالعه کتاب های رایگان سفره ایرانی

  تجربه تهیه این موارد را دارم:

  • کیک اسفنجی
  • پانچ کیک
  • دسر کارامل
  • کرم باواریا
  •  انواع کوکی و اسلایس
  • من احساس میکنم عاشق شیرینی پزی هستم.
  • در هنگام تهیه یک کیک ساده زمان را فراموش میکنم و دوست دارم باها و بارها این کار را تکرار کنم.
  • میخواهم هنر قنادی را حرفه ای دنبال کنم و به یک ستاره تبدیل شوم.

  درخصوص دوره‌ها سوال دارید؟

  حتی اگر سبک خاصی از آموزش در این خصوص مورد نظر شماست، حتما با ما تماس بگیرید. ما شما را خوشحال خواهیم کرد.
  با سفره ایرانی تماس بگیرید.
  شمارتونو بذارین. ما تماس بگیریم!