غذاهای تخم‌مرغی


عنوان: کتابچه غذاهای تخم‌مرغی – Egg Dishes

کتابچه غذاهای تخم‌مرغی بخشی از کتاب آموزش صبحانه به نویسندگی ویلین لوکاس می‌باشد.

تخم‌مرغ ماده‌ای مغذی است که در پخت بسیاری از غذاها مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از وعده‌های اصلی برای هر انسانی صبحانه است و صرف تخم‌مرغ در این وعده به سلامتی و نشاط ما در طول روز کمک خواهد کرد. در این کتابچه با خلاقیت نویسنده آشنا خواهید شد و می‌توانید علاوه بر رسپی‌هایی که در این کتاب آمده است سلیقه خود را نیز دخیل کنید و یک وعده غذایی خوشمزه را آماده کنید.

از زبان نویسنده
بسیاری از سرآشپز‌ها علاقه خاصی به تخم‌مرغ دارند. تخم‌مرغ تنها پایه و اساس وعده صحبانه یا نان و کیک‌پزی نیست بلکه پایه و اساس خود زندگی است. وقتی یک تخم‌مرغ را در دست می‌گیرید ناخودآگاه می‌خواهید از آن مواظبت کنید و همزمان نیز می‌خواهید با واردکردن فشار آن‌را بشکانید. از آنچه که فکر می‌کنید سخت‌تر است. اعتراف می‌کنم که من هم علاقه خاصی به تخم‌مرغ‌ها دارم. پس از سال‌ها کار در آشپزخانه، تخم‌مرغ هنوز هم مرا شگفت‌زده می‌کند و به وجد می‌آورد. اما تنها چیزی که من در پخت تخم‌مرغ به آن یقین دارم این است که راز پخت یک تخم‌مرغ لذیذ و دلچسب در نحوه به‌کار‌بردن آن است. این نحوه به‌کار‌بردن همان فوت‌کوزه‌گری یک آشپزی و پخت‌وپز و حتی روابط انسانی درست است.

تعداد دستور پخت: ۵

نویسنده: ویلین لوکاس – Waylynn Lucas

موضوع: صبحانه

حتماَ مشاهده شود: اشتراک کتابخانه آنلاین آموزشگاه سفره ایرانی

همراهان همیشگی آموزشگاه سفره ایرانی، شما عزیزان می‌توانید به کتاب اورجینال آموزش صبحانه – Sunny Side Up که در سایت ما موجود است دسترسی داشته باشید.