چگونه فایل دوره‌ها را تماشا کنیم؟

برای نمایش آنلاین دوره‌های خریداری‌شده، در صورتی‌که از مرورگر کروم در ویندوز یا تلفن همراه خود استفاده می‌کنید، پخش آنلاین ویدیوها برای شما میسر خواهد بود. طبیعتا سرعت اینترنت شما در نمایش فایل موثر خواهد بود. این روش بیشتر برای ویندوز توصیه می‌شود.

 

 

دقت کنید که اگر کش مرورگر کروم خود را پاک کنید و یا آنرا پاک کنید، مجددا برای نمایش فایل بایستی کلید فعالسازی لایسنس را تایید کنید تا آموزش مربوطه در مروگر شما فعال شود. اگر نگران از دست رفتن اطلاعات خود هستید و یا به هر علتی امکان مراجعه به وبسایت سفره ایرانی را در آینده ندارید، سایر روشهای ما را برای آموزش دوره‌ها بررسی فرمایید.

در صورتی که به هر دلیلی نیاز به وارد کردن دستی لایسنس‌ها در مروگر یا سایر روشها را داشتید، می‌توانید در بخش محصولات خریداری شده‌ی خودتان، به کلید لایسنس دسترسی داشته و آنرا کپی کنید.

چنانچه در این مورد با مشکلی مواجه بودید و از خرید خود اطمینان داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

در حال حاضر برای تلفن همراه با سیستم عامل اندروید، یک پلیر سبک تدارک دیده شده است. شما به آسانی می‌توانید آن‌را بر روی گوشی خود نصب کرده و با کپی‌کردن لایسنس خریداری‌شده در این برنامه، فایل مورد نظر را تماشا نمایید.

برای دانلود پلیر اندروید از لینک زیر استفاده فرمایید.

دانلود پلیر نسخه اندروید

دقت داشته باشید که هنگام نصب پلیر ممکن است، به دلیل اینکه شما فایل را به طور مستقیم و بدون نیاز به مارکت‌ها دانلود می‌کنید، پیغام امنیتی گوشی شما مبنی بر تایید نصب برنامه فعال شود. جای نگرانی نیست و می‌توانید نصب خود را ادامه دهید.

پس از نصب برنامه در گوشی تلفن همراه و بازکردن آن، می‌توانید کد لایسنس را درون آن وارد کرده از تماشای فایل لذت ببرید.

دقت کنید که به دلیل دانلود همزمان فایل ویدیو در اولین اجرا، ممکن است، با کاهش سرعت پخش مواجه شوید. اما در اجراهای بعدی فایل هیچ مشکلی نخواهید داشت. در صورت وجود هر نوع مشکل، پشتیانی سفره ایرانی در خدمت شماست.

در صورتی که تمایل به استفاده از مروگر کروم در ویندوز را برای پخش فایل‌های آموزشی دوره‌های خریداری‌شده ندارید، می‌توانید، فایل آموزشی خود را دانلود کرده و در رایانه‌ی خویش تماشا فرمایید.

برای دانلود پلیر ویندوز می‌توانید از لینک زیر استفاده فرمایید.

 

دانلود پلیر نسخه ویندوز

 

شایان ذکر است که برای این کار، یک پلیر پخش‌کننده تدارک دیده شده است. شما می‌توانید با دانلود و نصب آن بر روی ویندوز، هنگام اولین اجرا، لایسنس محصول خریداری شده‌ی خود را از اکانت دوره‌های خود، کپی و در محل مورد نظر پلیر کپی کرده، تا پلیر به صورت خودکار فایل را دانلود و نمایش دهد.

 

در صفحه جزئیات هر محصول خریداری‌شده، بخشی جهت کپی‌کردن لایسنس، وجود دارد. 

 

 

دقت کنید که پس از وارد کردن لایسنس به دلیل همزمانی دانلودشدن فایل با اولین پخش آن، ممکن است، نسبت به سرعت دانلود اینترنت خود، با کندی سرعت در پخش مواجه شوید. اما در دفعات بعدی نمایش آن فایل، بدون هیچ‌گونه وقفه صورت خواهد گرفت. در صورت داشتن مشکل در هریک از مراحل با پشتیبانی سفره ایرانی تماس حاصل فرمایید.

 

 

همواره می‌توانید از وضعیت سفارشات خود، آگاهی داشته باشید. برای این کار در پنل شما جزئیات هر سفارش باقی خواهد ماند. اگر با مشکلی مواجه شدید با پشتیبانی سفره ایرانی تماس حاصل فرمایید.