دانلود کتاب اشپزی طلایی؛ معرقی سرفصل ها و استاد

دسترسی آسان به:

آشپزی نه تنها ارتباط نزدیکی با زندگی انسان ها دارد، بلکه در واقع بخشی از زندگی آن ها محسوب می شود چرا که امروزه غذا خوردن فقط یک کار روتین برای رفع گرسنگی و تأمین انرژی بدن نیست، بلکه اغلب ما غذا را برای لذت بردن می خوریم. به همین دلیل استفاده از دستور پخت های متنوع و دقیق کاربرد زیادی دارد. کتاب های آشپزی زیادی به همین منظور نگارش شده اند و در دسترس عموم قرار دارند و آنچه بیش از همه طرفدار دارد، دانلود کتاب آشپزی طلایی است.

کتاب آشپزی طلایی

۱- کتاب آشپزی ملل به روایت ساناز سانیا

کتاب آشپزی ملل به روایت ساناز سانیا

کتاب آشپزی ملل به روایت ساناز سانیا اثر ساناز مینایی، ساناز شریفی و سانیا شریفی است؛ در این کتاب به متد‌های مختلف آشپزی از کشورهای مختلف پرداخته شده و دستور تهیه غذاهای مختلف اعم از مرغ، ساندویچ، استیک، پیتزا، میگو و غیره، ارائه شده است.

کتاب آشپزی ملل به روایت ساناز سانیا فصل‌های مختلفی از جمله صبحانه، سوپ، آشپزی با میگو، مرغ، ماهی، گوشت، انواع پلو و غیره دارد که نتیجه بیش از ۵ سال تحقیق در زمینه متدهای مختلف آشپزی ملل است. برای نگارش این کتاب، پس از تست نزدیک به هزار دستور آشپزی، خوشمزه‌ترین، محبوب‌ترین و جذاب‌ترین آن‌ها انتخاب و در کتاب آشپزی ملل به روایت ساناز سانیا ارائه شده اند.

۲- دانلود کتاب آشپزی خوشمزه انواع سالاد

دانلود کتاب آشپزی خوشمزه انواع سالاد

شما درهر سنی که باشید و هر ذائقه ای که داشته باشید، می‌توانید از هواداران و دوست داران انواع سالاد نظیر سالاد سبزیجات، سالاد مرغ، سالاد الویه، سالاد ماکارونی یا … با انواع سس و چاشنی هایی باشید که در دنیا تهیه و سرو می‌شوند. در کتاب آشپزی خوشمزه در واقع می توانید با انواع سالاد همراه باشید تا با بهترین و خوشمزه ترین انواع سالاد آشنا شوید.

۳- دانلود کتاب تغذیه سالم برای بانوان

دانلود کتاب تغذیه سالم برای بانوان

یکی دیگر از آثار ارزشمند و کاربردی جودی واسالو، کتاب تغذیه سالم برای بانوان است.

کتاب تغذیه سالم برای بانوان در مورد تغذیه در بانوان، شامل مباحث زیر است:

غذاهای اصلی نظیر حبوبات و سبزیجات، مواد غذایی و ترکیبات آن ها، مانند پروتئین‌ ها و ویتامین ‌ها، اطلاعاتی در خصوص برخورداری از وزن متعادل، متدهای تغذیه‌ ای در دوره های مختلف مانند دوران قاعدگی، دوران بارداری و دوره شیردهی. علاوه بر این، در کتاب تغذیه سالم برای بانوان، برخی از دستورهای غذایی برای پخت انواع آش، انواع ماهی، سالاد، شیرینی جات و دسر گردآوری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

سفره ایرانی 2022 ©

لطفا مدت اشتراک کتابخانه را انتخاب فرمایید:

تماس

کتابخانه

ابزارها

مدرک