کتاب آشپزی جادویی؛ معرفی سرفصل ها و استاد

دسترسی آسان به:

آشپزی در تمام فرهنگ ها کاری است که تلفیقی از دانش، هنر و مهارت محسوب می شود، یک آشپز ماهر می داند از چه مواد غذایی و به چه میزان برای تهیه انواع غذا استفاده کند؛ اما این تمام ماجرا نیست؛ آشپزی فوت و فن هایی هم دارد که سبب می شود، دست پخت یک آشپز منحصر به فرد به نظر برسد از این رو بسیاری از افراد تلاش می کنند تا با مطالعه کتاب های معتبر به دانش لازم درباره آشپزی دست پیدا کنند و با کسب تجربه تبدیل به یک آشپز تمام عیار شوند. کتاب آشپزی جادویی، یکی از این کتاب ها است که شما می توانید به کمک آن با خیال راحت به یکسری از اصول آشپزی تسلط پیدا کنید. به همین دلیل در این مقاله کوتاه کمی درباره این کتاب صحبت خواهیم کرد.

کتاب آشپزی جادویی

کتاب آشپزی جادوییکتاب آشپزی جادویی حاصل تجربیات چندین و چند ساله خانم زهرا رحیمی است که پس از سال ها کار آشپزی آن را به رشته تحریر در آورده است. این کتاب توسط نشر امام عصر در ۲۴۰ صفحه و با جلد گالینگور به چاپ رسیده و از ویژگی های منحصر به فرد آن این است که به صورت مصور و رنگی در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. مخاطبان اصلی این کتاب بزرگسالان هستند، یعنی کسانی که یا دستی در آشپزی دارند و یا اینکه با علاقه ای که به این هنر دارند، تصمیم گرفته اند به صورت اصولی آشپزی کنند.

در این کتاب آشپزی می توانید دستور پخت انواع غذاها، کیک ها و ساندویچ ها را با نکات مهم و فوت و فن هر یک یاد بگیرید. این کتاب دارای پنج فصل کلی است و مشتمل است بر مباحثی نظیر دستور انواع غذاهای قابل طبخ با مایکروفر، دستور انواع غذاهای قابل طبخ با ساندویچ میکر، دستور انواع غذاهای قابل طبخ با بخار پز، دستور انواع غذاهای قابل طبخ با پلوپز و دستور انواع غذاهای قابل طبخ با فر.

همین طور که در سطور قبل به آن اشاره کردیم، در کتاب آشپزی جادویی سعی شده است بیشتر به غذاهایی پرداخته شود که امروزه با استفاده از وسایل برقی جدید آشپزخانه و تکنولوژی های جدیدی که در خدمت آشپزی هستند، قابل طبخ و آماده سازی اند. با مطالعه و استفاده از دستورالعمل های کتاب آشپزی جادویی، دیگر وسایل برقی آشپزخانه شما بلاا ستفاده باقی نمی ماند و شما می توانید به کمک آن ها غذاهای جدید و پرطرفداری را طبخ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

سفره ایرانی 2022 ©

لطفا مدت اشتراک کتابخانه را انتخاب فرمایید:

تماس

کتابخانه

ابزارها

مدرک